درباره ما

آنچه توانسته ایم، لطف خدا بوده است

مؤسسه مشاوره شغلی و کاریابی داخلی اطلس یک مرکزغیردولتی است که با اخذ مجوز رسمی از اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی در سال 1390 فعالیت خود را آغاز نموده تا با رایزنی بنگاههای اقتصادی در بخشهای مختلف صنعت، خدمات و کشاورزی با اهداف ساماندهی بازارکار از طریق سیستم بازاریابی نوین و شناسایی بهنگام از سرمایه گذاریهای مولد و فرصت های شغلی در زمینه اطلاع رسانی شغلی در استان مرکزی تلاش دارد نقش خود را در زمینه های مختلف اشتغال و مشاوره شغلی ایفا نماید در این راستا با تهیه نیروی مورد نیاز کارفرمایان و همچنین مشاوره در جهت استفاده از تسهیلات و طرح های معافیت بیمه ای تامین اجتماعی ( سهم کارفرمایی ) بر اساس آیین نامه های دولتی مصوب ( بسته های تشویقی دولت ) در جهت تسریع استخدام و اثر بخشی خدمات اشتغال برای کارجویان متقاضی با حداقل هزینه بتوانیم گام مؤثری را برداریم.

خدمات مرکز کاریابی و مشاوره و اطلاع رسانی شغلی اطلس به جویندگان کار و کارفرمایان :

شناخت بازارکار داخلی و شناسایی فرصتهای شغلی برای آشنایی کارفرمایان با کارجویان موردنیاز خود در کوتاه ترین زمان ممکن.

مرکز مشاوره شغلی و کاریابی اطلس با تکیه بر شرح وظایف و آیین نامه های مصوب وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تلاش دارد هزینه های تبادل نیروی انسانی را در بازارکار به حداقل رسانده و زمینه آشنایی کارفرمایان با کارجویان مورد نیاز خود را در کوتاه ترین مدت فراهم سازد.این مرکز خدمات ذیل را به کارجویان و کارفرمایان ارائه می نماید.

الف) کارجویان :

کارجویان (افراد مشمول سنین قانون کار) پس از مراجعه به این مرکز بر اساس مقررات موجود با ارائه مدارک شناسایی شامل اصل شناسنامه، کارت ملی، کارت پایان خدمت یا معافیت (جهت سنین مشمول خدمت سربازی) و دو قطعه عکس پرسنلی جدید،  ثبت نام می نمایند. این مرکز خدمات ذیل را بر اساس مشخصات و سوابق کارجویان به آنها ارائه می دهد:

 • مشاوره کارشناسی و تخصصی جهت تشخیص توانایی ها و علائق کارجویان؛

- مشاور شغلی و کاریابی برای انواع مختلف فعالیت اعم از: مشاغل دائم، موقت، پاره وقت، مشاغل خاص بر حسب سطوح مختلف تحصیلی و تخصصی و سنین قانونی کار برحسب اطلاعات شغلی جوانان، زنان و مردان .

- مشاوره شغلی و کاریابی برای اعزام نیروی کار به تمامی بنگاههای اقتصادی در بخشهای مختلف صنعت، خدمات، کشاورزی .

 • معرفی کارجویان در صورت نیاز به مراکز آموزش فنی مهارتی؛
 • هماهنگی با مراکز سازمان آموزش فنی و حرفه ای استان به منظور توسعه دوره های آموزش مهارت متناسب با نیازهای استان و تشکیل کلاسهای مشاوره .
 • ارسال اطلاعات رزومه ای کارجویان براساس تاریخ ثبت نام جهت اطلاع کارفرمایان متقاضی ؛
 • صدور معرفی نامه خطاب به بنگاههای اقتصادی متقاضی نیرو به صورت مراجعه حضوری کارجو جهت انجام مراحل مصاحبه و استخدام ؛
 • انتشار اطلاعات مهارت فردی کارجویان روی سایت ویژه کاریابی به منظور دسترسی دائم آنها جهت بازبینی و به روز نمودن مشخصات رزومه ای ؛
 • دسترسی کارجویان به اطلاعات فرصت های شغلی در اسرع وقت از طریق کانال شبکه های اجتماعی و سایت کاریابی؛

ب) کارفرمایان :

معرفی کارفرمایان جهت بهره مندی از طرح های معافیت بیمه تامین اجتماعی ( بسته های تشویقی دولت ) در راستای تسریع استخدام  و اثر بخشی خدمات اشتغال برای کارجویان این مرکز کاریابی با حداقل هزینه .

وجود بانک اطلاعاتی غنی در سایت اصلی کاریابی اطلس وهمچنین ثبت نام جمع زیادی از نیروهای متخصص در رشته های مختلف، فرصتی را برای کارفرمایان فراهم ساخته تا آنها در کوتاه ترین زمان به نیروی انسانی مورد نیاز دست یابند. مرکز مشاوره شغلی و کاریابی اطلس برای کارفرمایان امکان استفاده از خدماتی به شرح ذیل را فراهم ساخته است:

 •  کارفرمایان می توانند ضمن تماس با کاریابی، نیروی مورد نیاز خود را از بین کارجویان ثبت نام شده جستجو نمایند و در صورت لزوم از مشخصات موجود در سایت و دفتر کاریابی استفاده نمایند.
 •  ثبت نام کارفرمایان از طریق ثبت نام در سایت کاریابی، مراجعه حضوری و یا تماس با شماره تلفن های دفتر کاریابی : 7090  3221  086  و  8090  3221  086  امکان پذیر است و کارشناسان ما از اولین گام تا رسیدن به نیروی مورد نیاز و انتخاب و استخدام در کنار کارفرمایان خواهند بود.
 •  کارفرمایان در صورت استفاده از نیروی کار جدید و جذب نیرواز طریق کاریابی ها از تخفیف بیمه ای ( طرح های بسته های تشویقی ) برخوردار می شوند.

کاریابی اطلس در فضای مجازی

استفاده از فناوری اطلاعات در مرکز مشاوره شغلی و کاریابی اطلس

این مرکز از همه تجارب، توان و ظرفیت خود برای ارائه مشاوره و اطلاع رسانی و کاریابی استفاده می کند تا بتواند خدمات شایسته و درخور قشر محترم جویای کار و کارفرمایان را ارائه نماید.

الف) سایت کاریابی اطلس:

فرصت های شغلی در سایت کاریابی اطلس در بخش فرصت های شغلی به نشانی :

 wWw.KaryabiAtlas.com

wWw.KaryabiAtlas.ir

ثبت می شود، کارجویان می توانند علاوه بر اطلاع از فرصت های شغلی با مراجعه به این سایت در بخش کارجویان رزومه خود را نیز ثبت نموده و با فعال نمودن بخش ثبت نام در کاریابی اطلس آمادگی خود را برای استفاده از فرصت های شغلی در آینده اعلام نمایند.

ب) شبکه های اجتماعی:

با عضویت در کانال سروش و تلگرام کاریابی به نشانی :

@karyabclick

می توان از فرصت های شغلی موجود بلافاصله پس از ثبت در کاریابی اطلاع یافت.

---------------------------------------------------------------

مؤسسه مشاوره شغلی و کاریابی داخلی غیر دولتی   اطلس

Career Institute Employment and Nonprofit Cosultation  Atlas

 • عضو انجمن صنفی کارفرمایی کاریابی های غیردولتی استان مرکزی
 • عضو سامانه اطلاع رسانی الکترونیک بازارکار کشور
 • عضو سامانه هوشمند عملیات کاریابی در کشور

====================================

آدرس: اراک: میدان شهداء، کوچه پشت پاساژ اسلامی، کوچه کرامت، ساختمان فرشته، طبقه اول، واحد یک؛

کدپستی: 95366-39137

 تلفن: 7090  3221   و   تلفکس: 8090  3221

کانال سروش و تلگرام :    @karyabclick

کلیه حقوق مادی و معنوی پرتال مربوط به شرکت انفورماتیکی پاکا بوده و هرگونه کپی برداری ممنوع می باشد.
Hosted @ IRANJOB | Powered By PAKA GROUP